Türbin Teli

Birbirine kenetlenen ilmek ve örgü yapısı ile Endüstriyel alanlarda sayısız uygulamaya sahip bir malzemedir.Şekillendirmeye oldukça uygun yapısı, yüksek esneklik kabileyeti, uygulanan ve maruz kaldığı enerjiyi emme,boşaltma,serbest bırakma ayrıca yüksek ve düşük sıcaklıklara karşı dayanıklı bir malzeme olarak bilinmektedir.

Standart Filtre (mesh) tellerine oranla birden fazla filtreleme yüzeyi oluşturduğundan filtreleme kabiliyeti de yüksektir.

Formu doldurun, sizi arayalım.

[]
1 Step 1
Adınız (Name)Adınız (Name)
Telefon (Phone)Phone
MailMail
Previous
Next

Paslanmaz Türbin(Gaz) Teli

304-310-314-316 paslanmaz  çelik tel ile birbirine kenetlenen ilmek ve örgü yapısı ile mekaniksel direnç,sürtünme,kopma ve büzülmelere karşı mukavameti yüksek aynı zamanda oksidasyon,yüksek sıcaklık,termal şok karşısında mükemmel dayanıklılığa sahiptir.

Galvaniz Türbin Teli

Karbon çeliğin tüm fiziksel mukavemet ve esneklik özelliklerine sahiptir, ancak gelişmiş korozyon direnci sağlayan koruyucu bir kaplamaya sahiptir. Paslanmaz teli alternatif niteliğinde önemli ölçüde daha uygun fiyatlı birbirine kenetlenen ilmek ve örgü yapısı ile bir çok alanda kullanılan bir örgü yapısındadır.

Bakır Türbin(Gaz) Teli

Birbirine kenetlenen ilmek ve örgü yapısı ile iletkenliğinden faydanılmak amacıyla en çok kullanılan iletken malzemedir. Fiziksel özellikleri arasında yüksek elektriksel ve termal iletkenlik, yumuşaklık ve lehimlenebilirlik, yüksek erime noktası, korozyona, yıpranmaya ve yorulmaya karşı yüksek dirençli filtrasyonlardaki katalizör görevi sayesinde kötü kokuların önüne geçtiği bilinmektedir. Özellikle ilaç ve gıda sanayinde kullanılmaktadır.

Paslanmaz 304-316 ve Galveniz kalitedeki ürünlerde standart sapma ortamaları alınmıştır.